Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

20. 3. 2012, 11:01

Ušetřit místo v domácnosti je vždycky těžké. Každopádně skulina či nevyužívaný prostor se vždy najde - a do něj se hodí vestavěná skříň. Ta může nahradit jakýkoliv kus nábytku, od knihovny po botník.

Vestavěné skříně na míru

Často se stává, že člověk v bytě zakopává o spoustu věcí, které není kam dát, a nikam se nevejdou. Co s nimi? Přitáhnout z chaty masivní skříň po dědečkovi a postavit ji doprostřed místnosti? To není ideální. Lepší řešení nabízí moderní vestavěné skříně, vyrobené podle vámi udaných rozměrů. Ušetříte tak prostor a jejich využití je univerzální.

Co bylo, už dávno není Asi si pamatujete panelákové vestavné skříně, či spíše parodie na ně a dopředu se děsíte. Několik rozvrzaných polic, tenká ohýbavá tyč na zavěšení oblečení, jedna velikost, materiál stoprocentní přírodní papundekl. Nebojte se, takové skříně už dnes u renomovaných výrobců nekoupíte, tyto exempláře seženete, leda pokud budete masochisty a zajdete do bazaru.

Stačí si prohlédnout fotogalerie vestavěných skříní u výrobce, či zajít k truhláři a uvidíte, jak vypadají dnešní výrobky. Široký výběr kvalitních materiálů, tisíce různých možností vnitřního uspořádání. Navíc je zde již zmíněná možnost výroby skříně na míru. K tomu abyste si navrhli skříň na míru dle svých snů a potřeb nemusíte být vyučený projektant. Mnohé firmy nabízejí na svých stránkách jednoduchý program, který vás při navrhování vestavěné skříně povede za ruku, s hotovým návrhem pak stačí přijít do firmy.

Praktické a moderní

V nabídce je krom všech barev a druhů dřev a spousta druhů různých kování, jednotlivé vestavěné skříně se odlišují nejen účelem ale i například otevíráním. Nejen že jsou tak zařízené přesně podle vašich potřeb, kvalitní vestavěná skříň je i designově vhodným doplňkem pro každou místnost. Není problém ji přizpůsobit tak, aby ideálně zapadla do jakéhokoliv interiéru. Vestavěná skříň bez problémů zastane funkci jakéhokoliv úložného nábytku a plně se přizpůsobí vašim potřebám.
Zobrazení: 107338 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně - Praha

  18. 3. 2013, 14:45 | Diskuze (0)

  Pokud chcete mít ve svém bytě, či domě dostatek úložného prostoru, stačí si pořídit vestavěné skříně, kromě toho má i spoustu dalších výhod.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.

 • Vestavěné skříně na míru v Praze

  18. 3. 2013, 14:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se stávají běžnou součástí našich moderních domácností. Vestavěné skříně na míru se dají také velice vkusně začlenit do stávajících interiéru, kde se jen těžko najde volný prostor pro klasické skříně.

 • Pořádek doma zajistí vestavěné skříně

  18. 3. 2013, 14:26 | Diskuze (0)

  Samozřejmě každému z nás přibývá postupujícími lety plno věcí, kterých se nedokážeme zbavit. A začíná nás trápit otázka, kam s nimi. Díky vestavěným skříním máme možnost vše dobře uložit či uschovat.

Vestavěné skříně Praha
Vestavěné skříně ceník
Partnerské weby