Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE
Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně - Praha

18. 3. 2013, 14:45

Pokud chcete mít ve svém bytě, či domě dostatek úložného prostoru, stačí si pořídit vestavěné skříně, kromě toho má i spoustu dalších výhod.

Vestavěné skříně Praha

Nejdříve je potřeba se rozhodnout jaký typ vestavěné skříně opravdu chcete a potřebujete, téměř vše se dá přizpůsobit Vašim možnostem a požadavkům.

Jaké výhody mají vestavěné skříně?

Velkou výhodou pro vestavěné skříně je hlavně to, že ušetří spoustu místa například v malé ložnici či předsíni. Navíc opticky místnost nezmenšuje. Dalším plusem je to, že budete mít mnoho úložného prostoru pro Vaše věci. Pokud máte atypické rozpoložení místnosti nebo její rozměry, pak jsou pro Vás ideální vestavěné skříně na míru, které se dají přizpůsobit přesně podle Vašich potřeb. Celou skříň včetně poliček a zásuvek si můžete navrhnout zcela sami.

Design a dekory pro vestavěné skříně

Vybrat si můžete opravdu vše podle Vašich potřeb a finančních možností. Cena se odvíjí podle typu dřeva, typu vzoru a barvy. Každý typ dřeva má ovšem jiné vlastnosti a vzor, od toho se také odvíjí i životnost skříně. Můžete vybírat jak mezi českými dřevinami jako je například třešeň, buk, smrk, dub a taktéž exotickými jako je zebráno, mahagon atd. Exotické dřeviny jsou ovšem cenově poněkud vyšší než místní dřeviny.

Jak správně vybrat vestavěné skříně?

Velmi podstatnou věcí je funkce Vaší vestavěné skříně, jestli to bude botník, šatní skříň a tak dále. Potom je důležité vědět to, jakou roli bude hrát vestavěná skříň v interiéru, to znamená například doplní interiér, ozvláštní místnost nebo jen předělí místnost, samozřejmě možností je opět celá řada, od toho se samozřejmě odvíjí vybavení vestavěné skříně, popřípadě její velikost a tvar, v některých případech i vzhled.
Zobrazení: 132501 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně - zvětšete si byty!

  7. 1. 2019, 14:13 | Diskuze (0)

  Víte jak? Vestavěnými skříněmi. Schovejte do nich nesourodé "krámy", šatstvo, boty, nářadí, police, zásuvky, šatní tyče, dokumenty, sběratelské "vášně", peřiny, všechno, co nechcete vidět. Zasuňte za tím vším posuvné dveře a zůstane vám reprezentativně zařízená prostorná rezidence. Dekorativní květiny a předměty zůstanou na svém místě.

 • Vestavěné skříně Praha

  7. 1. 2019, 14:07 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně - Praha

  18. 3. 2013, 14:45 | Diskuze (0)

  Pokud chcete mít ve svém bytě, či domě dostatek úložného prostoru, stačí si pořídit vestavěné skříně, kromě toho má i spoustu dalších výhod.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.

Vestavěné skříně Praha
Vestavěné skříně ceník
Partnerské weby